Dzień dziecka 2015
            Festyn z okazji Dnia Dziecka jest bardzo ważnym wydarzeniem na naszym Osiedlu. Tym razem 7 czerwca zorganizowaliśmy imprezę przy współpracy z Klubem Sportowym 1920 Mosina, który w tym roku obchodzi jubileusz 95-lecia.

            Wszystkie dzieci mogły uczestniczyć w wielu atrakcjach z motywem pirackim! Dzięki zaprzyjaźnionej wypożyczalni strojów karnawałowych, każdy mógł poczuć się jak prawdziwy pirat. I tak w iście pirackiej pogodzie, rywalizacja przebiegała wyśmienicie, a na twarzach dzieci pojawiły się uśmiechy, które z czasem przepędziły chmury! Przeprowadzono konkurencje takie jak piracki bieg z piłką, piracki slalom w okularach, wielkie stopy pirata, piraci na burcie i wiele innych. Wielką atrakcją dla rodziców był konkurs z okazji 25-lecia samorządu. Nagrodą w tym konkursie był tablet, który ufundowali radni z naszego Osiedla – Pan Leszek Dymalski oraz Dominik Michalak. 
Niemniejszą atrakcją był II turniej pt. Świat z tysiąca kawałków czyli układanie puzzli na czas! W tym toku do rywalizacji przystąpili dorośli z dziećmi. Motywem przewodnim była Mosina i nasz Zielony Rynek. Nagrody w tym konkursie ufundował Sklep KLEKS. Wszystkie zabawy ruchowe i kreatywne prowadziła pani Paulina Marciniak, która dzięki swojej charyzmie, razem z dziećmi, napędzała nasz piracki statek! Nie możemy zapomnieć o rodzicach dzieci z akademii piłkarskiej ELEGANCIK, którzy z wielkim zaangażowaniem przeprowadzali konkurencje z nagrodami. 


            Ahoj piraci! Do zobaczenia w wakacje na naszym placu zabaw przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Pani Paulina poprowadzi dla Was jeszcze wiele zabaw.  Zapraszamy na nasz osiedlowy profil – OSIEDLE ZA MORENĄ FACEBOOK 
Więcej zdjęć można zobaczyć na stronie KLEKS ZDJĘCIA
                                                                                                          Pozdrawiamy!           

                                                                                                          Zarząd Osiedla nr 6

                                                                                                          Zarząd KS 1920 Mosina

Serdeczne podziękowania, w imieniu organizatorów, dla naszych przyjaciół, do których należą:
Rodzice dzieci z Akademii ELEGANCIK, Paulina i Natalia, Pan Leszek Dymalski, OSiR w Mosinie, KLEKS art. biurowe i zabawki ul. Krotowskiego 16, Restauracja MORENA, AptekaPARKOWA ul. Krotowskiego 16, Auto naprawa ZIMOWSKI, Wielkopolskie Centrum Medyczne ESKULAP, Piekarnia LIMARO, Kantor Wymiany Walut UNO, KILKOWSKI – instalacje, pompy ciepła, Wypożyczalnia Strojów Karnawałowych ul. Śremska 12, Biuro Rachunkowe Agnieszka Szymańska,  Projekt Bąbel.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Będę kandydować w przedterminowych wyborach na Burmistrza Gminy Mosina

Gmina Mosina z planem finansowym na rok 2023

Przedterminowe wybory już w niedzielę!